На Прикарпатті начальник рибінспекції злякався люстрації

Автор: Турій Роман

12 May, 2015 22:59

На Прикарпатті начальник рибінспекції злякався люстрації

Сьогодні, 12 травня, біля приміщення управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області зібралися громадські активісти та працівники установи.

Люди мали намір висловити претензії та своє незадоволення керівнику, Володимиру Викалюку, пише “Стик“.

Керівник рибінспекції на роботу не з’явився. Працівники установи стверджують, вранці на робочому місці він був, далі разом із заступником поїхав у “Білий дім”. Там і затримався. Телефонні дзвінки Володимир Викалюк вперто ігнорує, тож отримати пояснення чи виправдання ситуації змоги немає.

Поспілкуватися з Володимиром Борисовичом приїхали й громадські діячі, працівники аналогічної установи із сусіднього Тернополя. Член ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”, начальник відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Тернопільській області Андрій Об’єщик розповідає, до нього звернулися колеги з Івано-Франківська. Люди нарікають, працювати їм важко, пального немає, заробітна плата низька та багато іншого.

Начальник відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області Анатолій Гордійчук розповідає, необхідними, передбаченими законом засобами працівники установи не забезпечені. Мова про табельну вогнепальну зброю, спецзасоби. Наразі працівники забезпечені кайданками, гумовими кийками та газовими балончиками. Через відсутність палива працювати доводиться на маршрутних транспортних засобах. У відділі залишилось три інспектори, які можуть виносити постанови. Такої кількості людей не вистачає, це й пояснює факт, що робота проводиться неналежним чином. Крім того, робота з паспортним столом не налагоджена, тому буває важко встановити особу затриманого. Працівники установи не задоволені й заробітною платнею і різницею в оплаті праці із керівництвом. Робота інспектора оцінюється приблизно у півтори тисячі гривень, тоді як керівника у понад вісім з половиною, його заступника – 7700 гривень.

Як розповів громадський активіст Михайло Бойчук “Хімік” Володимир Викалюк працював у Службі безпеки, був комуністом та членом “Партії регіонів”. Його роботу визнавали незадовільною і намагалися змістити з посади чотири губернатори, на що є копії відповідних документів. Наразі жодне зі звернень не знайшло відгуку у владних кабінетах, а Володимир Викалюк й досі займає керівну посаду попри скарги працівників, незадоволення очільників області та комуністично-регіональне минуле.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry