На Прикарпатті немає вакцини від кору для дорослих (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

25 Вер, 2018 13:40

На Прикарпатті немає вакцини від кору для дорослих (ВІДЕО)

В Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні з діагнозом кір перебувають майже 20 пацієнтів. Більшість з них діти, а для дорослих вакцини взагалі немає.

Читайте також: Франківські лікарні заповнені на 80%

Лікарка-інфекціоністка Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Уляна Недоступ розповідає, що з першого січня у лікарні було проліковано 840 хворих на кір. З них 303 це дорослі, 537 – діти.

“Найчастіше хворіє нещеплений прошарок населення та діти, які ще не отримали щеплення. Тому спостерігається така ситуація”, – додає лікар.

Від початку року на Прикарпатті на кір захворіло майже 3000 людей. У центрі лабораторних досліджень постійно відстежують ситуацію, за останній тиждень – понад півсотні випадків, пише “Галка” з посиланням на “Подробности”.

Завідуюча відділом досліджень біологічних факторів центру лабораторних досліджень Тетяна Джус зазначає, що новий спалах хвороби пов’язаний з початком навчального року, оскільки у школах діти тісніше контактують між собою.

Зазначимо, що на початку вересня МОЗ розіслав по регіонах рекомендацію по недопущенню не щеплених дітей до навчання.

Директорка Івано-Франківської школи №7 Марія Попович розповідає, що вони провели інформаційні бесіди з батьками на дану тему, багато хто вже навіть прищепив дітей.

“Деякі батьки обіцяють, що теж проведуть вакцинацію, але дуже всі бояться цієї індійської прививки від кору, чекають якоїсь кращої”, – додає директорка.

В міському департаменті охорони здоров’я зазначають, що поки батьки чекають кращої вакцини – закінчиться і та, що наявна зараз.

“На гарячу лінію ми частіші отримуємо звернення дорослих осіб про те, що вони б хотілися щепитися проти кору. На жаль, поки що ця вакцина є тільки в дитячих лікарнях і тільки для дітей. Це пов’язано із тим, що кількість вакцини проти кору у нашій області є обмежена”, – говорить  начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...