На Прикарпатті – новий начальник обласного управління лісового та мисливського господарства (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

16 Jun, 2022 11:30

На Прикарпатті – новий начальник обласного управління лісового та мисливського господарства (ФОТО)

Начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства став Сергій Кокоць.

Читайте також: Звук, котрий пронизує усіх. Франківці вперше почули ханг наживо (ФОТО, ВІДЕО)

Про це у фейсбуці повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, пише “Галка”.

Івано-Франківська область належить до найбільш лісистих регіонів України. Середня лісистість складає 42%. Область ресурсна. Регіон реалізує один із найбільш товарних видів деревини – ялину європейську смереку.

“Але з усім цим потенціалом деякі показники навіть нижчі за середньостатистичні по Україні. Середня зарплата по області – 15,7 тис грн/місяць. По галузі – 17,4 тис грн/місяць. Вартість знеособленого метра кубічного деревини – 1800 грн. По галузі – близько 2 тис. Враховуючи можливості, це зовсім невисокі дані.

Проте маю зазначити, за останні декілька років економічні показники регіону суттєво покращилися. Але знаю, що можна і краще. Франківщина сьогодні має працювати не тільки за себе, а ще і за Херсонську область, Донецьку, Луганську. Нам треба збільшити власні потужності, наскільки це можливо”, – зазначив Болоховець. 

Тому, за дорученням міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, прийнято кадрове рішення. Начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Кокоця. До цього часу він працював директором державного підприємства «Славське лісове господарство».

“Завдання, поставлене перед новим керівником, — вивести область на новий рівень. Працювати зараз треба не тільки за себе, а і за сусіда. У нас єдина мета – перемогти ворога. Відпочинемо після перемоги, а зараз потрібно працювати кожному на своєму фронті”, – додає Юрій Болоховець.


Теги:
Стрілець
Болоховець
Кокоць