На Прикарпатті обговорювали передумови залучення іноземних інвестицій

Автор: Людмила Баран

28 Сер, 2014 09:42

Поділитись публікацією
На Прикарпатті обговорювали передумови залучення іноземних інвестицій
У рамках проведення річних Зборів та Конференції Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій пройшла тематична сесія «Економічний розвиток світового українства:шляхи та інструменти.

Організатори заходу запропонували представникам молоді діаспори розглянути питання, які, зокрема, стосуються налагодження механізму залучення іноземних інвестицій в економіку України, а також передумови ведення прозорої підприємницької діяльності, передає прес-служба ОДА.

За словами представників СКУМОв Україні  на досить складну економічну та політичну ситуацію, яка зараз в державі,  саме іноземні капіталовкладення допоможуть їй  здійснити позитивні кроки  у налагоджені економічної динаміки.

На засідання був запрошений заступник міністра Міністерства доходів та зборів Михайло Ноняк, який, у свою чергу, повідомив, що складність функціонування економічної системи, передусім,  пов`язана із діяльністю представників попередньої влади, які, мовляв, дбали про власні інтереси, створюючи різноманітні тіньові схеми.

У рамках тематичної зустрічі представники української діаспори, які уже тривалий час ведуть бізнес на території України та працюють над залученням іноземних капіталовкладень у нашу державу, поділилися своїм баченням вирішенням даної проблематики. За їхніми міркуваннями, українська діаспора повинна стати своєрідним «містком» співпраці між нашою державою та світовим суспільством. На думку президента іспано-української палати Михайла Петруняка, спільні зусилля нашої держави разом зі світовим українством, є передумовою створення сильної економіки, яка, за його словами, не можлива без залучення іноземних інвестицій.

– Наша основна мета  напрацювання потужних економічних зв’язків, шляхом  заохочення іноземних капіталовкладень,  сказав Михайло Петруняк. – Потрібно створити європейську українську торгову палату, де можна об’єднати українських бізнесменів, які ведуть успішну підприємницьку діяльність у європейських державах, задля залучення своїх коштів в українську економіку, а також пошук іноземних партнерів для зрушень інвестиційної політики у нашій державі.