На Прикарпатті перебуває понад тисячу людей, переміщених з південно-східних областей

Автор: Турій Роман

07 Aug, 2014 11:50

Поділитись публікацією
На Прикарпатті перебуває понад тисячу людей, переміщених з південно-східних областей
Протягом кількох місяців в Івано-Франківську область приїжджають жителі південно-східних областей та АР Крим, які потребують допомоги.

Читайте також: У ДСНС розповіли подробиці вибуху в Карпатах і рятувальної операції травмованих туристів (ФОТО)

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України в області прийнято розпорядження облдержадміністрації «Про утворення регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції».

Даним розпорядженням створено регіональний штаб та робочу групу штабу до складу якого входять представники структурних підрозділів облдержадміністрації, установ та організацій області.

-Станом на 04 серпня на території області прийнято та розміщено 1047 осіб з них – 790 осіб з Луганської і Донецької областей, 257 осіб з АР Крим  – зазначив начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький. – На сьогоднішній день  районними робочими групами спільно із інспекторами державного архітектурно-будівельного контролю та фахівцями УДСНС в області проведено уточнення переліку об’єктів для розміщення цих людей та організована робота щодо інвентаризації приміщень.

За результатами інвентаризації об’єктів згідно з переліком визначено, що на всіх об’єктах готові системи життєзабезпечення. Однак не вистачає
35 ліжок, 35 ковдр, 35 подушок та 35 матраців для розміщення осіб.

Щодо соціального захисту, то відновлено виплату пенсій та соціальної допомоги 155 особам, з них призначено (продовжено) та виплачено види соціальної допомоги 40 особам, що перемістилися.

Працевлаштовано 33 особи, з них – 15 з АР Крим і м.Севастополь та 18 з Донецької та Луганської областей. В цілому виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 123,500 гривень.

Слід зазначити, що особам, які перемістилися на територію області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, надавалася гуманітарна допомога від міжнародних організацій.