На Прикарпатті планують використовувати для ремонту доріг золошлакові матеріали

Автор: Зелінська Таня

29 Січ, 2020 12:39

На Прикарпатті планують використовувати для ремонту доріг золошлакові матеріали

В ОДА відбулася нарада, на якій обговорили ремонт доріг на Прикарпатті та використання для цього золошлакові матеріали.

Читайте також: Прикарпатські спортсмени позмагаються на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика відбулася нарада з питань проведення капітального ремонту автомобільних доріг обласного місцевого значення за напрямками Більшівці – Княгиничі та Сілець – Мединя із використанням золошлакових матеріалів, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, ДП «Дороги Прикарпаття», менеджери виробничих підприємств та представники громадських організацій Івано-Франківщини.

«Ремонт місцевих доріг є пріоритетним завданням для обласної влади. Зараз необхідно визначити плани їх проведення, відпрацювати чіткі координаційні дії щодо впровадження нових технологій із реалізації пілотних проектів для організації будівництва якісної дорожньої інфраструктури. Важливим є й опрацювання ефективного механізму їх фінансування», – зауважив Василь Івасик.

Під час наради розглядалися питання виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо проведення цих робіт та їх фінансування. Також наголошували на необхідності координації зусиль задля вивчення ефективності проведення ремонту доріг та якнайшвидшого їх початку. Обговорювали і якість дорожнього покриття.

Йшлося й про підписання меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Агенцією місцевого економічного розвитку Прикарпаття для ефективної реалізації цього проекту.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...