На Прикарпатті планують збудувати завод, який перероблятиме вапняк

Автор: Борис Марія

17 Бер, 2017 15:01

На Прикарпатті планують збудувати завод, який перероблятиме вапняк

У четвер, 16 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк зустрілися з президентом компанії «Нордкалк Польська» Петром Моцяком, технічним директором з виробництва компанії «Нордкалк Польська» Анжеєм Яблонські, керівником  компанії ТзОВ «Нордкалк Україна» Андрієм Дольним, президентом компанії «Видавничий дім «Європейський стандарт плюс»  Володимиром Абросімовим.

Участь у зустрічі взяли міський голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, виконуюча обов’язки сільського старости села Братишів Марія Шкварок, депутат районної ради Іван Шкварок та депутат Тлумацької міської ради ОТГ Дмитро Гринишин, інформує Тлумацька РДА.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нордкалк Україна» є дочірньою компанією фінляндської корпорації Nordkalk, яка з понад столітньою історією існування займається будівництвом кораблів, виробництвом радіаторів, розробкою вапнякових родовищ. Інвестиційні проекти з розробки вапнякових родовищ Nordkalk реалізує в Естонії, Польщі, країнах СНД.

ТОВ «Нордкалк Україна» планує здійснювати розробку вапнякових родовищ та будівництво заводу з переробки вапнякової суміші на території села Братишів. Саме там геологічні розвідки виявили значні поклади цієї гірської породи високої якості. Вапняковий порошок, який виготовлятимуть з добутої сировини, використовують для очистки води, газу, під час виробництва цукру, скла, та найбільший попит на ринку збуту України він матиме в галузі агропромислового комплексу (вапнування ґрунтів).

Під час зустрічі обговорено умови співпраці та реалізації даного інвестиційного проекту на території села Братишів. На даний час інвестор розробляє стратегію розвитку товариства, виготовляються документи для отримання ліцензії.

Володимир Габурак та Василь Двояк в свою чергу запевнили представників компанії про всебічну підтримку проекту, який дозволить створити нові робочі місця та наповнювати місцевий бюджет. Наступну зустріч планують провести наприкінці квітня поточного року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...