На Прикарпатті почали будувати газопровід для сіл Саджавка, Ланчин, Красна та Верхній Майдан

Автор: Турій Роман

04 Aug, 2014 13:36

Поділитись публікацією
На Прикарпатті почали будувати газопровід для сіл Саджавка, Ланчин, Красна та Верхній Майдан

У селі Верхній Майдан Надвірнянського району розпочались роботи з добудови підвідного газопроводу, які були заморожені впродовж останніх двох років. Завдяки активній позиції громади сіл Саджавка, Ланчин, Красна та Верхній Майдан та сприянню народного депутата Юрія Дерев’янка проблемний газопровід взялися добудувати.

Читайте також: Троценко пішов на лікарняний. Далося взнаки морозиво?

Спорудження підвідного газопроводу дасть змогу забезпечити газом чотирисела Надвірнянськогорайону.У 2006-2007 силами та коштами громад спорудили вуличні газогонив селахСаджавка, Ланчин, Красна та Верхній Майдан. Однак, через відсутність коштів не було можливості прокласти підвідний газопровід. Більше 16 тисяч сільських мешканців виготовили технічну документацію для підключення газу, але не могли досі його отримати.

Відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради «Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2014 рік» від 30.04.2014 №1242-28/2014 на будівництво підвідного газопроводу Надвірна-Ланчинрозподілено 900 тис.грн.

На сьогодні підрядній організації перераховано аванс в сумі 125.400 тис. грн. для закупівлі відповідних матеріалів та завершення будівництва першої черги, йдеться у відповіді голови обласної держадміністрації Андрія Троценка на депутатське звернення Юрія Дерев’янка.  Водночас Троценко повідомляє, що укладено договір на проектування другої черги будівництва цього газопроводу. Після завершення проектування та визначення вартості будівництва другої черги, буде проведений тендер на закупівлю робіт з будівництва вказаного газопроводу.

За попередніми даними до кінця року роботи повинні бути завершені. Наразі підрядна організація приступила до роботи.

 

Теги: