На Прикарпатті почали виготовляти папір з перероблених відходів (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

21 Січ, 2019 15:05

На Прикарпатті почали виготовляти папір з перероблених відходів (ФОТО)

Про це повідомили на сторінці Чисте Довкілля Калуш у Фейсбуці.

Лінійку паперу формату А4, виготовляють виключно з макулатури та власнопереробленого тетрапаку, інформує “Галка”.

“Наша ідея народжувалась поступово. Ми є виробниками паперових мішків, тому, для початку, вирішили організувати збір тетрапаку та відходів паперу. Для того виготовили контейнери і запропонували їх встановлення зацікавленим особам. Встановлення почали пропонувати в Калуші, пізніше – у Франківську і Львові. Чесно кажучи, були дуже здивовані відсутністю зацікавленості з боку міської влади та держустанов, при тому що подібні контейнери періодично закуповуються за рахунок бюджетних або спонсорських коштів. Логічним продовженням нашого соціального проекту стала порізка та фасування паперу з переробленої сировини. На меті ставили збереження природних ресурсів та хоч якийсь внесок у розвиток нашої економіки шляхом просування товарів українських виробників, а також привернення уваги до нашого регіону шляхом створення торгової марки Рідний край”,- розповідають представники фірми-виробника “Галці”.

Папір виготовлений таким чином, що його ще раз приймуть на переробку. Наразі є декілька видів продукції, який розрізняється кольором – бурий і кремовий. Вартість від 55 до 80 грн за пачку, у пачці 500 аркушів.  Такий папір використовують навіть для принтерів та ксероксів.

Також представники розповідають, що згідно підрахунків студентів університету Лестера, в середньому, з одного промислового дерева – береза, дуб, ялина – можна отримати 17 пачок паперу по 500 аркушів кожна, таким чином одна пачка такого паперу суттєво економить природні ресурси.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...