На Прикарпатті посилено контролюватимуть дотримання карантину

Автор: Застава Максим

15 Jun, 2020 18:21

На Прикарпатті посилено контролюватимуть дотримання карантину

15 червня під керівництвом голови обласної державної адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій. Йшлося про протиепідемічну стацію на території області, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Читайте також: Франківськ - перший в Україні за кількістю заступників і радників міського голови та витратами на їх утримання

За словами голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталія Федоріва, упродовж останніх днів значно зросла кількість прикарпатців, які занедужали на коронавірусну хворобу.

“Показник захворюваності на 100 тисяч населення впродовж семи днів зріс й становить 13,44 при урядовому нормативі 12. Тому необхідно вижити заходів щодо посилення карантинних заходів на Прикарпатті та задля цього напрацювати узгоджене і дієве рішення комісії ТЕБ і НС”, – пояснює Федорів.

Обговорювали зняття пом’якшувальних обмежень на території області, які стосуються роботи закладів фізичної культури й спорту, спортивних залів, фітнес-центрів та закладів культури, які були прийняті на попередніх засіданнях Регіональної комісії ТЕБ і НС. Наголошувалось й на порядку проведення культурно-масових та релігійних заходів у карантинних умовах.

Були прийняті рішення щодо посилення контролю Національною поліцію, Держпродспоживслужбою за виконанням карантинних та епідемічних вимог органами місцевого самоврядування й керівниками суб’єктів господарювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДА кажуть, що статистика коронавірусу на Прикарпатті зросла через більшу кількість зроблених тестів

Черговий місячний антирекорд COVID-19 на Прикарпатті: 38 нових випадків

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry