На Прикарпатті правоохоронці стежитимуть за тим, аби в області не транслювали заборонені телеканали

Автор: Турій Роман

27 Aug, 2014 08:08

Поділитись публікацією
На Прикарпатті правоохоронці стежитимуть за тим, аби в області не транслювали заборонені телеканали

У наказі МВС України про заборону на трансляцію російських каналів, які поширюють пропаганду війни, передбачена співпраця підрозділів МВС із Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення. Спільна нарада в обговоренні реалізації цього наказу відбулася між керівництвом прикарпатського УМВС та представником Нацради.

Читайте також: Це - нова реальність, - Гройсман у мережі хвалиться відремонтованою дорогою на Косівщині (ФОТО)

Так, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов зазначив, що у рамках цієї співпраці територіальні підрозділи МВС повинні будуть сприяти припиненню трансляції заборонених законом каналів.

Начальник відділу управління міліції громадської безпеки Андрій Прусак повідомив, що, задля виконання наказу, в процесі створення уже перебувають спільні групи, до яких увійдуть представники Нацради та МВС. Прикарпатські правоохоронці кажуть, почнуть із інформування та попередження. Зокрема операторів кабельного телебачення, а також власників розважальних закладів, закладів розміщення тощо.

Ті кабельні оператори, які в порушення рішення суду та Нацради будуть викриті в трансляції заборонених російських телеканалів – будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства України, – наголосив заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області Ярослав Манжелей.

Нагадаємо, що через ведення пропаганди війни в Україні заборонені 14 російських каналів: Перший канал. Всесвітня мережа, РТР-Планета, Росія 24, НТВ-Мир, ТVCI (ТВ Центр), Росія 1, НТВ, ТНТ, Петербург, Зірка, РЕН-ТВ, Life News, Russia Today, РБК-ТВ.

Раніше МВС закликало директорів державних та комунальних установ, а також власників готелів, санаторіїв і будинків відпочинку в добровільному порядку, не чекаючи візиту працівників правоохоронних органів, відключити мовлення в своїх внутрішніх мережах заборонених в установленому законом порядку російських телеканалів.