На Прикарпатті провели семінар із підтримки децентралізації

Автор: Борис Марія

06 Oct, 2015 18:14

На Прикарпатті провели семінар із підтримки децентралізації
6 жовтня у приміщенні Богородчанської центральної районної бібліотеки пройшов інформаційно-роз’яснювальний семінар з підтримки децентралізації.

Читайте також: Прикарпатська поетеса очолила обласну спілку письменників (ФОТО)

Організаторами зустрічі в рамках проекту USAID ДІАЛОГ та програми IREX “Бібліоміст” стали Офіс реформ в Івано-Франківській області та Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка.

Експерт Офісу реформ в Івано-Франківській області Ярослав Арабчук та доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марія Баран поінформували учасників семінару – працівників соціальної сфери та апарату райдержадміністрації – про цілі, завдання реформи децентралізації; обговорили  хід впровадження реформи на Прикарпатті.

У ході дискусії акцентувалася увага на перевагах добровільного об’єднання територіальних громад та викликах, з якими зустрінуться новостворені громади. Зокрема, працівники сфери культури закономірно виявляли стурбованість щодо залишкового фінансування закладів культури, насамперед музичних шкіл району.

Активні учасники семінару висловилися про підтримку процесу децентралізації; про важливість для розвитку громади наявності нових лідерів – старост; про необхідність активізації спільних зусиль громади задля її розвитку.

Інформує ОДА.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry