На Прикарпатті проводять літню школу для батьків і дітей

Автор: Людмила Баран

07 Лип, 2014 17:43

Поділитись публікацією
На Прикарпатті проводять літню школу для батьків і дітей

Для прийомних батьків, прийомних і рідних дітей з 30 червня по 4 липня Івано-Франківський обласний центр соціальних служб провів Літню школу.

Захід проходив впродовж п’яти днів на базі відпочинкового комплексу у Надвірнянському районі, повідомляє прес-центр ОДА.

Основною метою Літньої школи є створення середовища для відновлення власних життєвих сил та підвищення здатності прийомних батьків забезпечувати належне функціонування прийомної сім’ї.

У заході взяли участь прийомні сім’ї з Верховинського, Долинського, Надвірнянського, Рожнятівського, Снятинського районів, міста Калуша, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Впродовж п’яти днів учасники розглянули основні принципи та методи сімейного виховання, соціально-психологічні особливості виховання та розвитку прийомних дітей, актуальні проблеми, які виникають між рідними і прийомними дітьми, ознайомилися зі специфікою планування майбутнього дитини тощо.

За допомогою інформаційних повідомлень, рольових ігор, дискусій, аналізу ситуацій прийомні батьки вдосконалили вміння формувати та підтримувати гармонійні доброзичливі стосунки в сім’ї на засадах партнерства, взаєморозуміння, поваги і любові, навчилися використовувати різноманітні форми, методи організації сімейного дозвілля.

Під час заходу діти брали активну участь в ігротеках, соціально-психологічних тренінгах, конкурсах.