На Прикарпатті проживає офіційних 24 мільйонери

Автор: Турій Роман

23 May, 2014 10:10

Поділитись публікацією
На Прикарпатті проживає офіційних 24 мільйонери

В Івано-Франківській області за підсумками кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, 24 прикарпатці задекларували доходи більше одного мільйона гривень.

Читайте також: Будівництво та оптова торгівля не доплачують податків

До бюджету мільйонери сплатять 952 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це, під час прес-конференції повідомила заступник начальника Головного управління Міндоходів в області Світлана Томашівська.

Загалом в Івано-Франківській області до органів Міндоходів громадяни подали 10,1 тис. декларацій про майновий стан і доходи та задекларували 690 млн. грн. статків, що на 41,4 млн.грн. більше проти минулого року.

За проведеними перерахунками громадяни мають сплатити до бюджету податку на доходи фізичних осіб в сумі 9,9 мільйона гривень, а для тих прикарпаців, які скористались правом на податкову знижку – до повернення визначено 4,6 мільйона гривень.

За словами посадовця, найбільше прикарпатці отримали доходів у вигляді об’єктів спадщини на суму 225 мільйонів гривень, що становить 33 відсотка задекларованих сум. Надходження податку на доходи фізичних осіб від задекларованих громадянами коштів складе 6 мільйонів гривень.

Також, громадяни активно декларували доходи отримані від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна, від здачі в найм нерухомого майна, доходи отримані за кордоном та від операцій з інвестиційними активами.