На Прикарпатті розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Автор: Людмила Баран

06 Кві, 2015 18:45

На Прикарпатті розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Метою Тижня ОБЖД є профілактика дитячого травматизму, популяризація знань правил безпеки у повсякденному житті, здорового та активного способу життя серед учнівської молоді та студентства.

Один з перших таких заходів відбувся у івано-франківській школі-ліцеї № 23, повідомляє прес-служба Управління ДСНС в області.

Начальник відділу зв’язків з ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області Христина Перцович розповіла дітям,  наскільки важливим для безпечного життя є дотримання відповідних правил і до яких непоправних на­слідків призводить нехтування ни­ми. Свою розповідь підкріпила конкретними фактами пожеж та надзвичайних ситуацій, які трапилися на Прикарпатті останнім часом.

Велике зацікавлення у дітей викликав фільм на пожежну тематику, адже вони своїми очима могли побачити всю біду, яку несе з собою маленька іскра, згадати випадки з життя своїх родичів чи знайомих.

Потім рятувальники провели конкурси та вікторини, в яких учні брали активну участь, демонструючи свої знання з безпеки життєдіяльності. Відповідаючи на запитання та слухаючи відповіді своїх однокласників, діти починають глибше розуміти важливість елементарних, але таких необхідних у повсякденному житті правил безпеки.

У потрібності та важливості саме в ігровій та активній формі доносити до свідомості дітей важливі правила життєдіяльності, переконані і вчителі, адже під час таких зустрічей, школярі не тільки запам’ятовують правила безпечної поведінки, а й вчаться активно їх застосовувати у побуті, під час відпочинку на природі, ділитися ними у колі своїх однолітків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...