На Прикарпатті СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотичних пігулок

Автор: Людмила Баран

15 Сер, 2014 15:07

Поділитись публікацією
На Прикарпатті СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотичних пігулок

На Прикарпатті СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотичного препарату «Subutex» та затримала велику партію пігулок.

Співробітники Управління СБ України в Івано-Франківській області ліквідували черговий канал постачання в Україну нарковмісного препарату «Subutex» та затримали партію у 1,5 тисячі пігулок (близько 12 тисяч доз). Діюча речовина пігулок – наркотичний засіб бупренорфін, обіг якого в Україні обмежено законом, повідомляє СБУ області.

Канал контрабанди забороненого препарату налагодив молодий безробітний житель міста Івано-Франківська. Він замовляв пігулки у чоловіка, який проживає в одній з країн західної Європи. Препарат пересилали до України через перевізників з приховуванням від митного контролю.

5 серпня іванофранківець отримав пакунок від приватного перевізника, котрий не знав, що окрім продуктів харчування, у посилці приховані блістери з наркотичними пігулками. Співробітники СБУ затримали зловмисника одразу після одержання посилки.

Організатору каналу контрабанди наркотику повідомлено про підозру за ч.2 ст.305 та ч.2 ст.307 Кримінального Кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, вчинена за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією наркотичних засобів та з конфіскацією майна та незаконне зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Як відомо, в Івано-Франківську засуджено чоловіка, який торгував цим же препаратом.