На Прикарпатті стало на сім мільйонерів більше

Автор: Людмила Баран

16 May, 2015 18:39

На Прикарпатті стало на сім мільйонерів більше

З початку року доходи понад 1 млн. грн. вказали у своїх деклараціях 33 особи Івано-Франківщини. При цьому їх кількість проти минулого року зросла на 7 осіб. Здебільшого, за рахунок декларування дарованого й успадкованого майна, продажу нерухомості.

Про це повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, передає прес-служба обласної ДФС.

Як повідомлялось раніше, в Івано-Франківську 17 громадян задекларували мільйонні статки.

За даними податківців, мільйонери отримали 72,2 млн.грн. доходів від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна, 15,8 млн.грн. заробітної плати, 6,7 млн.грн. іноземних доходів, 4,7 млн. грн. від спадщини та 29,7 млн.грн. інших доходів. Відповідно до бюджету зазначені громадяни сплатять 2,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Загалом з початку року 9,3 тис. прикарпатців подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 701,9 млн. грн., до сплати нараховано 14,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Найактивніше декларували доходи жителі Івано-Франківська (1970 декларацій), Калущини (879), Долинщини (871) і Коломийщини (843).

Що стосується структури доходів, то велику частину з них – 206,2 млн.грн. становлять доходи, отримані від успадкованого й дарованого майна, 115,5 млн.грн. – від продажу рухомого й нерухомого майна. Крім того, прикарпатці отримали 20 млн.грн. від надання майна в лізинг (оренду), житловий найм.

Більше 4 тисяч осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників склала 4,5 тис.грн.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry