На Прикарпатті створили антикризовий енергетичний штаб. Вимога часу

Автор: Турій Роман

19 Aug, 2014 16:12

Поділитись публікацією
На Прикарпатті створили антикризовий енергетичний штаб. Вимога часу

ПАТ “Прикарпаттяобленерго» створило антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування. Головний координаційний центр штабу розташований у центральному офісі компанії в Івано-Франківську на вул. Індустріальній, 34. Оперативні штаби діють і в усіх 17 районних філіях товариства. 

Це – вимога часу і нестабільної ситуації в державі і щоб запобігти виникненню нестандартних та непередбачуваних ситуацій, НКРЕ звернулося до усіх електропередавальних, газотранспортних, газорозподільних підприємств з проханням створити антикризові штаби.
Організація антикризових штабів виникла через дестабілізуючу ситуацією в країні з метою застосування додаткових заходів з безпеки електропостачання, для оперативного усунення аварій в електричних мережах, оперативного реагування на припинення електропостачання чи постачання електричної енергії неналежної якості.

Робота новоствореного штабу спрямована, передусім, на оперативне вирішення питань та оперативне надання роз’яснень клієнтам з усіх невідкладних питань електропостачання, захист прав споживачів електричної енергії, допомога та консультування з питань підключення опалювального устаткування, вирішення питань щодо видачі технічних умов, відповідно встановленого законодавством порядку, реалізації проектів переведення з газового опалення на електричне, встановлення диференційних (зонних) засобів обліку електричної енергії.
Основне завдання штабів, зауважують енергетики, – забезпечення безперебійного та безаварійного електропостачання споживачам області за будь-яких обставин.

Прийматимуть повідомлення та надаватимуть роз‘яснення споживачам енергії цілодобово за телефонами кол-центру – 0 800 50 40 20, (0342) 59 40 20 (безкоштовно з усіх телефонів