На Прикарпатті священників вчили, як служити хворим (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

30 Jul, 2019 18:39

На Прикарпатті священників вчили, як служити хворим (ФОТО)

28 липня в селі Межигірці відбувся семінар-конференція на тему «Служіння хворому».

Головним доповідачем був о. Ярослав Рохман,  Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Медкапелан, на прикладі притчі про милосердного самарянина, показав важливі аспекти служіння хворому, зокрема пацієнт не пам’ятатиме що саме ми йому сказали, а як ми це сказали, дуже важливим є фізичне зближення і контакт.

«Таїнство присутності, вміння вислухати, підходити до хворого як учень, а не як вчитель – основа служіння хворому для родичів, медиків і капеланів», – каже о. Ярослав.

У конференції взяли участь Голова районної ради Павло Андрусяк, а також головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Галицького району» Іван Цибух та Галина Борецька, заступник головного лікаря КЗ «Галицька ЦРЛ».

Зустріч за участю духовенства та медиків була не тільки пізнавальною, а й корисною, адже йшла мова про практичні речі: збереження свого здоров’я та здоров’я своїх близьких як Божого дару, а також вміння приймати, співпереживати та служити хворому.

Лікарі та представник районної влади проінформували жителів села про ефективність  медичної реформи.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry