На Прикарпатті теплопостачальна компанія нарахувала бюджетним установам зайвий мільйон за послуги

Автор: Турій Роман

11 Тра, 2020 10:32

На Прикарпатті теплопостачальна компанія нарахувала бюджетним установам зайвий мільйон за послуги

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело планову перевірку суб’єкта господарювання, що надає послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ в області та виявило завищений тариф.

У ході перевірки встановлено, що суб’єкт господарювання розрахував та застосовував тарифи на послугу з централізованого опалення, які сформовані з порушенням вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України. При розрахунку тарифу на зазначену послугу суб’єктом господарювання включено планований прибуток без затвердження в установленому порядку інвестиційної програми на 2019 рік.
За результатами планової перевірки складено акт, на підставі якого винесено припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з централізованого опалення, яким зобов’язано привести діючі тарифи до рівня економічно обґрунтованих витрат та повернути споживачам зайво нараховані кошти за надані послуги, шляхом здійснення перерахунку на суму понад 1,1 млн . гривень.
Відповідно до відповіді на припис суб’єкт господарювання повернув споживачам зайво отримані кошти та подав до органу місцевого самоврядування тарифи, розраховані відповідно до вимог діючого законодавства.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry