На Прикарпатті тривають кастинги проекту “Школа має талант”

Автор: Застава Максим

14 Бер, 2019 17:48

На Прикарпатті тривають кастинги проекту “Школа має талант”

Тривають відбіркові кастинги соціального проекту «Школа має талант», заснованого Університетом Короля Данила спільно з Продюсерським центром “Star Team”.

Цьогорічна особливість конкурсу в тому, що попередні кастинги відбуваються в усіх районних центрах Івано-Франківської області. Якщо талановиті діти не встигли чи не змогли потрапити на кастинг у своєму районі, вони можуть приїхати в інший, або ж у обласний центр.

“Проект “Школа має талант” створений, аби допомогти обдарованим дітям продемонструвати свої здібності, отримати підтримку та допомогу у подальшому розвитку. Попередньо ми анонсували, що переможці конкурсу зможуть отримати сертифікати на безкоштовне навчання (чи суттєві знижки на навчання) в Університеті Короля Данила, до того ж, дитина самостійно обирає спеціальність, на яку хоче поступити. Дуже приємно, що чимало учасників кастингів розповідають: вони приходять на конкурс саме задля виграшу навчання в нашому університеті”, – каже керівниця відділу маркетингу УКД Наталія Григорська.

Керівниця Продюсерського центру “Star Team” Ірина Батюк каже, декілька кастингів вже було проведено і учасники справили хороше враження.

“Серед учасників – юні співаки, танцюристи, художники, музиканти, повітряні гімнасти. Хочемо подякувати усім вчителям, як шкіл, так і різних гуртків, які займаються з дітьми, готують з ними конкурсні номери та привозять своїх учнів на кастинг. Цього року переможців конкурсу чекає багато цінних подарунків, виступи на великій сцені, зустрічі з їхніми кумирами та іще багато сюрпризів”, – наголошує керівниця Продюсерського центру «Star Team» Ірина Батюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!