На Прикарпатті відбулися Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліну – перемогли верховинці

Автор: Борис Марія

06 Жов, 2015 15:39

На комплексі трамплінів НСБ “Черемош” відбулися чергові Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліну на “Кубок Гуцульщини”.

Позмагатись до Верховини прибули спортсмени з Надвірнянської, Ворохтянської, Кременецької СДЮСШОР та учні Верховинської ДЮСШ. Також  в змаганнях взяв участь представник Республіки Польща Горше Хорберт.

Змагання проводились у п’яти  вікових групах на трамплінах потужністю К-10, К-20 та К-50м., в яких взяло участь 43 спортсмени.

У віковій групі 2003 р.н і молодші К-20 третє місце посіли два учасники: Корчук Антон (Верховина) та Куцевич Артем (Кременець), друге місце зайняв Кулінич Ілля (Надвірна) і переможцем в даній віковій групі став Бевзюк Олександ  (Надвірна).

Серед дівчат на трампліні  потужністю К-10 перше місце посіла  Матаржук Євгенія (Верховина).

У загальнокомандному заліку І місце посіли спортсмени Верховинської ДЮСШ і в черговий раз завоювали “Кубок Гуцульщини”,  ІІ місце – команда Надвірнянської СДЮСШОР  і ІІІ місце спортсмени Кременецької СДЮСШОР.

Переможці та призери змагань нагороджені кубком, грамотами, медалями, подарунками та грошовими преміями.