На Прикарпатті відбувся благодійний Зимовий бал (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Jan, 2015 20:42

Поділитись публікацією
На Прикарпатті відбувся благодійний Зимовий бал (ФОТО)
На Прикарпатті відбувся 5 ювілейний “Зимовий бал у Богородчанах”. Вже традиційно благодійний захід відбувся у готельно-ресторанному комплексі “Лейбова гора”.

Розважали присутніх народна артистка України Наталія Бучинська, заслужений артист України скрипаль-віртуоз Володимир Литвин та провідні артисти Прикарпаття. Також лунали різдвяні колядки від дитячого фольклорного колективу “Маленькі бойки”, повідомляє кореспондент “Бліц-Інфо”.

За словами депутата Івано-Франківської обласної ради Ярослави Гоголь, було продано 100 квитків, вартістю в 400 гривень кожен.

“Попередні бали були приурочені дітям, які потребують допомоги. Цьогоріч в зв’язку з подіями які відбуваються в нашій державі, будемо збирати кошти для сімей наших хлопців, які перебувають в АТО”, – зауважує Ярослава Гоголь.

Крім традиційних для балу розваг, також проходили майстер-класи, де навчали плести синьо-жовті браслети, робити янголят. Окрім того, гості мали змогу переглянути фотовиставку біженки з Донецька Тамари Корінєвої.

Як і ведеться на балах, під час «Зимового балу в Богородчанах», жюрі ретельно слідкувало за гостями, а в кінці вечора було оголошено переможців у номінаціях: Краща пара, Краща зачіска та сукня, Кращий макіяж. Звичайно, обрали й Королеву балу.

Зібрані кошти планують передати багатодітній сім’ї добровольця з села Горохолино, який перебуває в зоні АТО уже 10 місяців.