На Прикарпатті війту розбили машину – бо допоміг мобілізувати понад 30 односельчан

Автор: Турій Роман

30 Лип, 2015 09:50

На Прикарпатті війту розбили машину – бо допоміг мобілізувати понад 30 односельчан

Сільський голова села Красна, що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області Василь Завальнюк, заявив, що через мобілізацію односельчани розбили йому лобове вікно в машині.

Про це він розповів на об’єднаній нараді з питань мобілізації керівників Надвірнянського та Богородчанського районів та Яремчанської міськради.

За його словами, з його села в зоні АТО служать понад 30 чоловіків – це найвищий показник в області. Однак під час шостої хвилі мобілізації людський ресурс та розуміння процесу, каже війт, у селі закінчується.

“Мені розбили лобове скло в бусі, бо кажуть що я получив трикімнатну квартиру у Франківську, бо з Красне найбільше людей в області воює солдат”, – розповів на наразі сільський голова.

Завальнюк переконаний – мобілізацію в селах мають проводити не місцеві люди, тому що до військових чи міліції у селян більше поваги – тож повістки мають розносити саме вони, а не сільська влада.

“На цей раз мені прийшло 20 повісток – ми вже розіслали їх поштою. Бо від хати відганяють – прийшло до мене чотири людини, один з них порвав лист у мене в кабінеті і кинув мені його в лице. А що би було в хатах?”, – зінається Завальнюк.

Війт зізнався, що до нього приходять люди і попереджають – “це ще твоє щастя, що нікого не вбили. І це дійсно моє щастя”, – визнає голова.

Як повідомляла “Галка” раніше на Надвірнянщині мобілізація на грані зриву – виконано лише 10 % від плану (ВІДЕО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...