На Прикарпатті визначили найкращого автослюсара серед майстрів ПТУ (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Гру, 2018 09:25

На Прикарпатті визначили найкращого автослюсара серед майстрів ПТУ (ФОТО)
Днями на базі Вищого професійного училища № 13 м. Івано-Франківська відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи профтехосвіти за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У конкурсі взяли участь представники семи закладів професійно-технічної освіти області, які ведуть підготовку робітничих кадрів за вищезазначеною професією.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичного циклу на персональних комп’ютерах, практичний тур складався з виконання робіт із регулювання теплового зазору клапанів двигунів, ремонту та регулювання моменту запалювання двигунів і зміни гальмівних дисків автомобілів, інформує “Галка”.

Майстри виробничого навчання, які безпосередньо ведуть підготовку майбутніх фахівців, показали своє вміння та професійні навички. Від їх професійної кваліфікації залежить підготовка майбутніх робітників, які здатні в складних умовах конкуренції виявляти високий рівень професійної підготовки.

На конкурсі були присутні представники департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА і навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, керівники підприємств, приватні підприємці.

Журі одноголосно визначили переможців конкурсу серед майстрів виробничого навчання:

I місце – Андрій Бабак (ВПУ №13, м. Івано-Франківськ);

II місце – Володимир Мельник (ВПУ №7, м. Калуш);

III місце – Ігор Кобилинський (Коршівський професійний аграрний ліцей).

Переможці конкурсу нагороджені цінними подарунками, інформує відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...