На Прикарпатті є активними лише вісім кандидатів у Президенти – ОПОРА

Автор: Турій Роман

19 May, 2014 16:48

Поділитись публікацією
На Прикарпатті є активними лише вісім кандидатів у Президенти – ОПОРА

У Івано-Франківській області з 21 кандидата у Президенти України більш-менш активними є лише восьмеро. ОПОРА зафіксувала агітаційну активність  за кандидатами Юлією Тимошенко, Петром Порошенком, Анатолієм Гриценком, Олегом Тягнибоком, Ольгою Богомолець, Олегом Ляшком, Михайлом Добкіним та Валерієм Коновалюком. Всі інші кандидати агітаційної роботи на Прикарпатті не проводять.

Розміщення політичної реклами на білбордах, поширення друкованої інформаційної продукції з агітаційних наметів, проведення зустрічей з виборцями та розміщення у ЗМІ інформаційних матеріалів агітаційного характеру для здобуття симпатій виборців застосовують Петро Порошенко, Анатолій Гриценко та Олег Ляшко. Юлія Тимошенко та Олег Тягнибок використовують всі вищевказані інструменти агітації, крім політичної реклами на білбордах. Юлія Тимошенко розпочала агітацію на білбордах лише нещодавно. Не використовує білборди і агітаційні намети у своїй кампанії Ольга Богомолець, кажуть в ОПОРІ.

Валерій Коновалюк та Михайло Добкін, крім розміщення політичної реклами на білбордах, не використовують інших інструментів агітації. Проявів активної діяльності виборчих штабів цих двох кандидатів чи ознак, які свідчили б про повноцінне функціонування виборчих штабів Добкіна і Коновалюка – не зафіксовано. Крім того, до складу ДВК Івано-Франківської області Михайло Добкін делегував лише 97 своїх представників, а Валерій Коновалюк не делегував жодного.