На Прикарпатті закритими залишаються 20 ринків. На відкритих – численні порушення

Автор: Застава Максим

23 Тра, 2020 10:05

На Прикарпатті закритими залишаються 20 ринків. На відкритих – численні порушення

З 1 травня в Івано-Франківській області 23 із 43 ринків відновили свою роботу, що складає 54%. Решта не запрацювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги.

За час роботи ринків Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснено 333 перевірки, виявлено 79 порушень, видано 42 приписи, складено 19 протоколів про санітарні правопорушення, направлено 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 12 до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів.

Виявлені недоліки усувались протягом 1 години або до кінця робочого дня.

Слід зазначити, що частина порушень допускалась самими покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувались соціальної дистанції в 1,5 м, відмічались випадки стихійної торгівлі за межами ринків.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках області буде здійснюватися до закінчення карантину.

Нагадаємо, 29 квітня Кабінет міністрів дозволив роботу продовольчих ринків під час карантину за умови дотримання вимог безпеки для нерозповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19.

19 травня відкрилися промислові ринки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...