На Прикарпатті жителі села залишилися без пошти і пенсії (ВІДЕО)

Автор: Михальчук Іра

30 Чер, 2018 17:37

На Прикарпатті жителі села залишилися без пошти і пенсії (ВІДЕО)

Жителі Тлумацького району села Кутище відстоюють своє право на поштове відділення. Кілька днів тому воно було закрите, а всі його співробітники одночасно написали заяви на звільнення. 

Читайте також: Працівників культури та майстрів Прикарпаття відзначили державними нагородами

Поштове відділення в Кутищі зачинено. Понад тиждень люди не можуть оплатити рахунки за комунальні послуги й отримати пенсію, інформує “Галка” з посиланням на ТРК «Україна».

Начальниця поштового відділення тепер — без роботи. Марія Лесюк розповідає: заяву про звільнення написала через зарплату: у травні аванс склав 530 гривень, а зарплата — 1100 гривень. Двоє її підлеглих заробляли ще менше — близько 1300 гривень.

Селяни жінок розуміють і не засуджують. Але просять зрозуміти і їх. Комунальні рахунки люди поки не оплачували, але пенсію отримали.

В адміністрації «Укрпошти» пояснюють: поштове відділення в Кутищі не закрили. Воно тимчасово не працює. Поки не буде знайдено нових співробітників. До того часу його функції має виконувати відділення в сусідньому селі — Вікняни.

Носити періодику з села в село насправді — нікому. Анна Біла на цьому поштовому відділенні — і начальниця, і поштарка і навіть — прибиральниця. І все це — за неповних дві тисячі гривень:

«Мені 23 серпня виповнюється 58 з половиною років и я йду на пенсію. Я ще терплю липень і серпень…».

В «Укрпошті» селянам радять заспокоїтися. Така ситуація періодично виникає в тому чи іншому сільському поштовому відділенні. Але, запевняють, в низьких зарплатах їхні співробітники винні самі. Мовляв, як працюють, так і отримують.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry