На Прикарпатті зі збільшенням туристів суттєво зросли відрахування у бюджет

Автор: Застава Максим

23 Бер, 2020 12:13

На Прикарпатті зі збільшенням туристів суттєво зросли відрахування у бюджет

В головному управлінні державної податкової служби в Івано-Франківській області інформують, що результатом туристичної приваби Прикарпаття є ріст надходжень туристичного збору.

Цьогоріч надходження з туристичного збору зросли на 40,9 відсотка і склали 1,4 млн гривень, повідомляє пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації.

Нагадаємо, туристичний збір є місцевим збором і тому, в першу чергу, органи місцевого самоврядування повинні бути зацікавлені у забезпеченні його надходжень. Ставка туристичного збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5% мінімальної заробітної плати – для внутрішнього туризму та до 5% мінімальної заробітної плати – для в’їзного.

Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної ради.

Податкові агенти сплачують збір за своїм місцеперебуванням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...