На Прикарпаття прибуває батальйон Нацгвардії з Миколаєва, щоби охороняти ГТС

Автор: Турій Роман

28 Jun, 2014 15:40

Поділитись публікацією
На Прикарпаття прибуває батальйон Нацгвардії з Миколаєва, щоби охороняти ГТС

В неділю, 29 червня, в Івано-Франківськ має прибути батальйон Нацгвардії із Миколаєва для охорони магістральних газопроводів. Відповідний наказ прийнятий у Києві.

Читайте також: Дмитро Романюк йде з посади в Івано-Франківській ОДА

Про це в коментарях виданню  www.galka.if.ua повідомив депутат обласної ради Юрій Романюк.

«Це не солдати-срочники, це невідомо хто. Не зрозуміло, хто формував цей батальйон, з якою метою. Але відомо, що ці люди приїдуть на Прикарпаття зі зброєю. Батальйон налічує 101 особу, це сто один боєць, який має зброю в руках», – говорить Юрій Романюк.

Депутат не розуміє, навіщо в область присилати чужий батальйон, якщо в Івано-Франківську розквартирований батальйон Нацгвардії в кількості 350 чоловік. Окрім того, в області за дорученням МО був сформований п’ятий батальйон територіальної оборони Івано-Франківської області. Вони би могли охороняти магістральний газопровід.

«Для чого ми створювали свій батальйон «Прикарпаття», та ж не для охорони Донбасу, а для охорони своєї області. Межі дурості генералів немає меж», – каже Романюк.

Він не розуміє, чому миколаївський батальйон не переводять воювати на Схід, а відправляють на мирне Прикарпаття. Можливо, для того, щоби наших хлопців відправити в зону АТО.

Теги: