На Прикарпатті з’явився свій Коломойський

Автор: Вадим Войтик

17 Apr, 2014 19:42

Поділитись публікацією
На Прикарпатті з’явився свій Коломойський

Депутат Івано-Франківської обласної ради підприємець Юрій Романюк підтримав ініціативу Коломойського та запропонував прикарпатцям гроші за викуп вогнепальної зброї.

Читайте також: Зеленський планує позбавити Коломойського громадянства — ЗМІ

Як відомо, голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський заявив, що готовий платити всім, хто включиться у війну із сепаратистами і окупантами. Наприклад, за відібрану у російських військових гвинтівку Коломойський готовий заплатити тисячу доларів, за кулемет – 1,5 тисячі, за гранатомет ще більше – дві тисячі доларів. Захопленого в полон «зеленого чоловічка» голова ОГА оцінив у 10 тисяч доларів, а за розблоковану від окупантів адмінспоруду можна одержати 200 тисяч доларів.

Ініціатива Коломойського отримала продовження. Зокрема, депутат Луганської обласної ради Сергій Шахов теж запропонував грошову винагороду за боротьбу із сепаратистами. Він так само як і Коломойський оцінив «голову» бойовика у 10 тисяч доларів. За автомат він дає 500 доларів, за кулемет – 700, гранатомет – 1 тисячу доларів.

У пропозиціях Юрія Романюка «зелені чоловічки» не згадуються, адже обійдуться вони надто дорого, та й проблема із окупантами поки що для Прикарпаття не актуальна.

А от автомат, кулемет, гранатомет, він готовий придбати за тою ж ціною, що і Шахов. Може купити депутат снайперську рушницю за 600 доларів та пістолет за 300. Вартість патронів та гранат просить обговорювати особисто у розмові із ним. Повну конфіденційність угоди – гарантує.