На Прикарпатті через штормовий вітер можливі аварійні відключення електроенергії — обленерго

Автор: Застава Максим

04 Лют, 2024 14:53

Поділитись публікацією
На Прикарпатті через штормовий вітер можливі аварійні відключення електроенергії — обленерго

У “Прикарпаттяобленерго” попереджають про можливі аварійні вимкнення через значне посилення вітру протягом четвертого-п’ятого лютого.

Читайте також: Не просто теніс: прикарпатські енергетики зіграли благодійний турнір пам’яті Юрія Кайгородова 

Про це пише “Галка” з посиланням на обленерго.

“Через посилення вітру можливі падіння гілок та цілих дерев на лінії електропередачі, що може спричинити аварійні знеструмлення. Будьте обережні та в разі пошкодження електромереж, не підходьте до обірваних проводів.

Памʼятайте, 8 метрів – мінімальна відстань між вами та обірваним проводом, що допоможе вберегти від смертельної напруги.

Якщо ви стали свідком обірваної електролінії, зателефонуйте в кол-центр АТ “Прикарпаттяобленерго” за номером 0 800 50 40 20 та повідомте про небезпечну ситуацію”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики нагадують, за відсутності світла, дізнатися чи планове це вимкнення, чи аварійне можна:

  1. На стартовій сторінці сайту під кнопкою “Вимкнення“. Необхідно ввести свою адресу або номер особового рахунку;
  2. У меню Viber-боту обленерго за номером особового рахунку. Кнопки “Відсутнє світло” – “Перевірка активних вимкнень за адресою”.

Як писала “Галка”, протягом четвертого лютого зі збереженням до наступної доби в Івано-Франківській області очікують на вітер, силою до 30 метрів на секунду. Відтак надзвичайники попереджають про “помаранчевий” рівень небезпеки.