На Прикарпатті чи не найменше порушень у декларуванні – заступник голови НАЗК

Автор: Соня Грейда

18 Кві, 2024 17:40

Поділитись публікацією
На Прикарпатті чи не найменше порушень у декларуванні – заступник голови НАЗК

Івано-Франківська область – серед регіонів України, де найменше порушень у декларуванні. Про це 18 квітня розповів заступник голови НАЗК Артем Ситник під час брифінгу в ІФ ОВА.

Про це пише Галка з посиланням на Бліц-інфо.

За його словами, Прикарпаття, у порівнянні з іншими регіонами є взірцевим:

“Нам хотілося б щоб в усіх регіонах було так само. В інших областях ситуація набагато гірша. Прикарпаття в другій десятці тих, які потрапили під перевірку. Це один з кращих результатів. До прикладу, з обласної ради тільки два повідомлення про несвоєчасне подання декларацій. При цьому 80% порушень стосуються людей, які вже звільнені в часі коли не було декларування, а коли його відновили, забули подати”,- каже Ситник.

Також заступник голови НАЗК зауважив, що їм дуже допомагають розслідування ЗМІ та громадських організацій щодо декларацій.

“Декларування відбулось за три роки. Такого ще не було. Це велике навантаження як на декларанта, так і на НАЗК. Тому нам потрібна допомога ЗМІ та громадських організацій для аналізу декларацій, адже у нас обмежений ресурс. Як приклад спільної роботи – це військкоми, яких ми притягнули до відповідальності, завдяки публікаціям ЗМІ”,- пояснив Артем Ситник.

Читайте також: “Івано-Франківський регіон є лідером з антикорупційних процесів” – Артем Ситник з НАЗК