На Прикарпатті “фешн-волонтери” працюють над новою колекцією одягу з бойківськими орнаментами, – ОДА

Автор: Андрій Макітра

13 Вер, 2023 16:41

Поділитись публікацією
На Прикарпатті “фешн-волонтери” працюють над новою колекцією одягу з бойківськими орнаментами, – ОДА

Модельєри з Львівщини та Франківщини на волонтерських засадах створюють нову колекцію одягу на основі “бойківських орнаментів” в рамках проєкту “Бойківські Карпати”.

Про це пише “Галка” з посиланням на брифінг начальника відділу туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Передерко, 13 вересня.

В ОДА розповіли, що нова колекція бойківського одягу може бути готова вже до кінця 2023 року.

“Наші волонтери, яких ми залучили зі сфери фешн-індустрії працюють над тим, щоб створити колекції одягу на основі “бойківських орнаментів”. Одна колекція літнього жіночого одягу вже створена. Ще планується створити до кінця року ще одну колекцію. І якщо у нас все вийде, тоді ми організуємо презентацію з показом цієї колекції у краєзнавчому музеї для всіх. Модельєри працюють на волонтерських засадах. До процесу залучені представники Львівщини та представники Івано-Франківщини”, – зазначив Віталій Передерко.

*Головне фото: Бойківські орнаменти у (першій) літній колекції Оксани Сокол.

Довідково: 1 березня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів розпочало експериментальний проєкт «Бойківські Карпати». Його метою є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Детальніше про проєкт: “Боківські Карпати”.

Як раніше писала “Галка”: “Експерти безкоштовно навчатимуть бойківські громади розвивати туризм” / “Запрацювали віртуальні тури церквами та водоспадами Прикарпаття (ПОСИЛАННЯ)”.

Читайте також: “У пошуках солі”: в Долині проведуть театралізовану екскурсію