На Прикарпатті почастішали підробки посвідчень тракториста

Автор: Єва Жасминова

10 Чер, 2021 11:01

На Прикарпатті почастішали підробки посвідчень тракториста

В області зафіксовані випадки підробок посвідчень тракториста–машиніста.

Про це Галку інформує Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

Так, в травні  2021 року за окремим фактом Коломийським відділом поліції Головного управління  Національної поліції в Івано–Франківській області після вилучення підробленого посвідчення тракториста-машиніста відкрито кримінальне провадження за  ознаками  кримінального  проступку, передбаченого  ч. 4  ст. 358 КК України.

Доводимо до відома населяння краю:  згідно чинного законодавства окремі функції у системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу –  зокрема, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчень тракториста-машиніста – покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів. На Прикарпатті дані повноваження виконує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Для реєстрації, перереєстрації чи зняття з обліку сільськогосподарської техніки  фізичним або юридичним  особам необхідно звернутись до працівників сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління  Держпродспоживслужби в області (адреси та контактні телефони спеціалістів – за посиланням) із визначеним переліком документів (перелік  документів – за посиланням).

Посвідчення на право керування тракторами та іншими машинами видається особам, які пройшли медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ, професійну підготовку (перепідготовку або підвищення кваліфікації) відповідно до навчальних планів і програм, а також склали теоретичний і практичний іспити (під час теоретичного іспиту перевіряються знання правил дорожнього руху і технічної експлуатації машин, під час практичного іспиту перевіряються навички керування машинами тих категорій, які заявлені для отримання посвідчення).

Наголошуємо: посвідчення тракториста–машиніста можна отримати виключно в Головному управлінні Держпродспоживслужби після відповідного навчання та  іспитів!

Остерігайтесь шахраїв та дотримуйтесь норм закону!

У випадку наявності інформації про зловживання, фальсифікацію посвідчень тракториста-машиніста чи інші шахрайські дії – звертайтесь до Національної поліції – тел. 102.

 

головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...