На Прикарпатті ремонтують дорогу, яка стане частиною найдовшої в країні траси (ФОТО)

Автор: Застава Максим

01 Jul, 2021 11:36

Поділитись публікацією
На Прикарпатті ремонтують дорогу, яка стане частиною найдовшої в країні траси (ФОТО)
Автомагістраль М-30 Стрий – Ізварине об’єднала дві колишні дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине.

Читайте також: САД передала всі прикарпатські дороги державного значення в зимове утримання фірмі ПБС

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” автошлях оновлюють одразу в кількох областях, зокрема в Івано-Франківській. Тут влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону на об’їзній Рогатина та верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону – на під’їздах та в самому селі Пуків. Нанесена дорожня розмітка, завершуються роботи з упорядкування узбіч. Триває ремонт трьох мостів.
Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, пише “Галка”.
Водночас триває ремонт дороги на межі із Тернопільською областю в селі Лопушня. Проєктом капітального ремонту передбачено влаштування двох шарів асфальтобетону на 16,5 кілометра.
Також Служба автомобільних доріг оголосила процедуру тендерних закупівель на реконструкцію дороги Р-30 Стрий – Ізварине, км 44+297 – 61+197. Це ділянка від межі із Львівською областю до Рогатина. Подання пропозицій триватиме до 2 серпня.
Теги: