На Прикарпатті шукають фахівців із супроводу ветеранів: як податися
23 Жов, 2024 15:08
На Прикарпатті формують мережу фахівців із супроводу ветеранів. На сьогодні зголосились 54 особи із 24 громад. Подати заявку можна до 30 жовтня.
Про це пише “Галка” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.
“Фахівець супроводу першим зустрічає ветерана чи ветеранку після повернення в громаду, а також допомагає їхнім родинам та сім’ям полеглих героїв. Забезпечує інформаційну підтримку, консультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, житла, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи, надає юридичну допомогу”, – йдеться у дописі.
Задля навчання таких фахівців при Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу запрацював Центр ветеранського розвитку. Тут вже проводять навчальні заняття, курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації наших ветеранів та членів їхніх родин.
Як повідомляють на Урядовому порталі, етап подання заяв триває до 30 жовтня.
Стати фахівцем із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб можуть:
- громадянин/громадянка України
- має рівень освіти не нижче бакалавра за галузями знань: “Освіта/Педагогіка”, “Соціальні та поведінкові науки”, “Право”, “Охорона здоров’я”, “Соціальна робота”, “Публічне управління та адміністрування”.
Як подати заяву на відбір
Крок 1. Перейдіть на веб-платформу е-Ветеран. У розділі “Електронні сервіси” натисніть “Заява на участь у відборі на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.
Крок 2. Зазначте такі відомості:
- прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);
- стать;
- дату народження;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
- унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
- задеклароване/зареєстроване місце проживання або місце фактичного проживання;
- серію та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- рівень і спеціальність здобутої освіти;
- наявність статусу ветерана війни або особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, або постраждалого учасника Революції Гідності, або члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, або члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи загиблої (померлої) Захисниці України (за наявності);
- територіальну громаду, обрану для працевлаштування на посаду фахівця із супроводу.
УВАГА! Якщо в обраній вами громаді відсутня така вакансія, система запропонує Вам стати у резерв, щоб бути у пріоритеті серед кандидатів, коли у цій громаді буде відкрито вакансію.
Якщо Ви не можете знайти бажану громаду — швидше за все реєстрацію вже закрито, або громада знаходиться на тимчасово окупованій території або там ведуться бойові дії.
- згоду на проходження психологічного тестування та тестування на знання законодавства;
- серію та/або номер (за наявності), ким видана довідка медико-соціальної експертної комісії із зазначенням групи та причини інвалідності, дати встановлення інвалідності та дати чергового переогляду;
- контактні дані (номер телефону та адреса електронної пошти);
- резюме (у довільній формі).
Крок 3. Пройдіть фахове та психологічне тестування.
Крок 4. Підпишіть заяву за допомогою електронного підпису.
Детальніше — за посиланням.