На Прикарпатті виготовили та відправили на фронт лазню на колесах (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

13 Тра, 2024 21:50

Поділитись публікацією
На Прикарпатті виготовили та відправили на фронт лазню на колесах (ВІДЕО)

На Коломийщині виготовили та відправили на фронт лазне-пральний комплекс. Реалізували цей запит військових об’єднання «Освітяни Коломийщини».

Про це пише Галка з посиланням на НТК.

У пересувний комплекс вмістили резервуари для води та електричний бойлер на 180 літрів, місце для гоління, три душові кабінки, роздягальню, по дві пральні та сушильні машини, а також лазню на дровах, куди поміщається четверо людей.

Повністю все облаштовано автоматикою, тобто безпечно для користування навіть у польових умовах“, – каже директор П’ядицького ліцею Віталій Костюк.

Багато роботи тут зробили самі освітяни, до, поміж та після уроків. Часто вночі працювали директори, вчителі та технічні працівники. Вчитель трудового навчання П’ядицького ліцею каже, цей комплекс виготовляли на прохання його учня, який боронить країну:

Вчив хлопця колись, тепер звернувся до мене, що він служить і необхідна баня. Бо він подивився сюжет по телеканалі, де показали попередню нашу баню. Багато людей нам допомагали”, – каже вчитель трудового навчання Ігор Сікорський.

У скільки обійшовся такий комплекс, порахувати складно, кажуть волонтери, але це понад 200 тисяч гривень.

Дуже багато матеріалів давали безкоштовно. Тому ми не можемо сказати точно, яка вартість. Про важливість такого комплексу на фронті і говорити годі”, – каже Віталій Костюк.

У цьому році “Освітяни Коломийщини” відправили на фронт дві станції РЕБ, три укомплектовані безпілотники, велику кількість запчастин для авто та колеса.