На Прикарпатті запустили чат-бот, який допоможе сформувати здорові звички

Автор: Андрій Макітра

20 Лют, 2024 15:15

Поділитись публікацією
На Прикарпатті запустили чат-бот, який допоможе сформувати здорові звички

Для мешканців Івано-Франківської області створили чат-бот, який нагадуватиме користувачам приділяти час собі та ділитиметься корисними порадами щодо харчування, фізичної активності, психічного здоров’я, профілактичних медоглядів та вакцинації.

Про це пише Галка з посиланням на агенцію “One Health”.

Агенція проводить комунікаційну кампанію «Час на себе» для жителів Івано-Франківської області, зокрема в Косівській ОТГ та Лисецькій ОТГ.

Мета кампанії – заохотити мешканців цих громад змінити свою поведінку від байдужості до відповідальності за своє здоров’я.

Для цього “One Health” розробив спеціальний чат-бот «Час на себе», який можна встановити у месенджерах Telegram або Viber.

Розробники зазначають, що цей інструмент допомагає сформувати корисну звичку, наприклад: пити більше води, більше рухатися, добре спати чи дбати про свій психічний стан.

Сервіс створений на основі клінічних протоколів та рекомендацій сімейних лікарів та психологів свої.рідні. Він може стати інструментом для сімейних лікарів, щоб мотивувати пацієнтів дотримуватися здорового способу життя і покращити загальний стан фізичного та психічного здоров’я.

Крім того, жителі фокусних громад мають можливість отримати у подарунок магніт на холодильник «Щоденник корисних звичок», аби фіксувати та відстежувати свої досягнення.

 

Довідково: Чат-бот створений агенцією One Health в рамках комунікаційної кампанії «Час на себе» проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Мета кампанії – заохотити мешканців 16 фокусних громад* змінити свою поведінку від байдужості до відповідальності за своє здоров’я та сприймати здоров’я як стан, що поєднує фізичне, психічне та соціальне благополуччя.