На Прикарпатті зареєстровані дві фірми з іранськими власниками

Автор: Назарій Боднарчук

20 Nov, 2022 15:10

Поділитись публікацією
На Прикарпатті зареєстровані дві фірми з іранськими власниками

В Івано-Франківській області зареєстровані дві фірми з іранськими власниками.

Про це йдеться у матеріалі “Іранські фірми, які працюють на заході України” видання Наші Гроші.Львів, передає Галка.

ТОВ «Украрія» наразі в стані припинення. Відкрили фірму у 2017-му. Місто реєстрації – Яремче. Основною діяльністю підприємства вказано відновлення відсортованих відходів. 

Серед власників фірми два іранці та українець. Бенефіціарами вказані Насірі Сейед Мохаммадреза Сейєд Мохаммад, Хоссейнмарді Мехді Яр Хоссейн та Володимир Цвіль. Останній також є директором. 

Володимир Цвіль відомий своєю причетністю до касетного скандалу 2000 року. З 2002 до 2004 року був консулом України у Мюнхені. У 2016-му балотувався до Верховної Ради як самовисуванець. До капіталу ТОВ «Украрія» він вніс 2,5 млн грн, як і інші власники. 

Ще одна фірма – ТОВ «МТА МТА Груп Україна». Зареєстроване підприємство у селі Назавизів, Надвірнянського району у 2015-му році. Торгує деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. 

Гасратов Камран Гасим Огли має контрольний пакет у структурі власності фірми. Місцем реєстрації чоловіка вказано місто Дніпро. Він вніс до статутного капіталу 500 грн і є також директором фірми. Яздані Мохаммад Гасем та Яздані Хоссейн Мохаммад – співвласники фірми родом з Ірану. Внесли до капіталу фірми по 250 грн.