На Прикарпатті затримали ватажка наркоторговців (ФОТО)

Автор: Застава Максим

18 Кві, 2024 14:17

Поділитись публікацією
На Прикарпатті затримали ватажка наркоторговців (ФОТО)

На Івано-Франківщині правоохоронці нейтралізували діяльність кримінального авторитета на прізвисько “Грузін”, що спеціалізувався на особливо тяжких злочинах. Чоловік організував бандитське угрупування, членів якого змушував вдаватися до насильства й продавати наркотики.

Водночас затриманий брав участь у розв’язанні конфліктів між кримінальниками, маючи намір отримати статус “смотрящого”, пише “Галка” з посиланням на СБУ.

Слідство стверджує, що з січня 2023 по січень 2024 року цей раніше судимий житель Івано-Франківська встановлював та поширював свій злочинний вплив у суспільстві. Він координував протиправну діяльність, у тому числі пов’язану з незаконним обігом психотропних речовин. А ще підозрюваний прагнув встановити стосунки зі «злодіями в законі» та зайняти статус «смотрящого» за регіоном.

Крім того, у в’язниці, де чоловік сидів за стрілянину в центрі міста (що сталася по вулиці Чорновола поблизу ПНУ), перебрав на себе неформальну владу серед ув’язнених, до яких періодично застосовував фізичну силу.

“Вийшовши на волю, він продовжував розхитували внутрішнє становище в регіоні й щоразу намагався посилити свій вплив на криміногенну ситуацію”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці одразу його викрили та затримали у власному помешканні. Йому повідомили про підозру у встановленні та поширенні в суспільстві злочинного впливу та незаконному зберіганні з метою збуту психотропних речовин (ч. 1, ч. 2 ст. 255-1, ч.2 ст.307 КК України).

Чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.