На Прикарпаття прибули майже 20 депутатів “Слуги народу”, аби “захистити права виборців” (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

31 Бер, 2021 08:17

Поділитись публікацією
На Прикарпаття прибули майже 20 депутатів “Слуги народу”, аби “захистити права виборців” (ФОТОФАКТ)

В ніч на 31 березня близько 20-ти народних депутатів «Слуги Народу» прибули на Івано-Франківщину, аби з’ясувати ситуацію з підрахунком голосів у 87-му виборчому окрузі, де в неділю відбулися довибори у парламент.

Про це “Галку” інформує пресслужба владної партії.

За словами “слуг”, окружна виборча комісія опрацювала лише 67% протоколів із дільничних виборчих комісій. Далі їхня робота була тимчасово припинена, адже голова комісії зник, а новий не відновлює підрахунок голосів.
Представники партії наголошують, що безпосередньо в день виборів, а також після них спостерігачі від «Слуги Народу» фіксували численні порушення на виборчих дільницях, а також були фальшиві повідомлення про «мінування» виборчої комісії.

«Слуга Народу» вбачає в цьому можливий зрив або перешкоджання виборчому процесу певними політичними опонентами.

“Саме тому народні депутати повинні захистити право громадян на вільний вибір своїх представників у Верховній Раді України, що гарантовано українцям Конституцією та законами України. А також повернути ситуацію у правове поле”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ОВК №87 в ніч на 30 березня зупинила свою роботу – відсутній кворум. Тому ЦВК замінила голову та трьох членів скандальної ОВК в Надвірній.

Як відомо, на виборах у 87 окрузі кандидати Олександр Шевченко та Василь Вірастюк оголосили про свою перемогу.