На Рогатинщині розширюють дорогу міжнародного значення “Стрий – Ізварине” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

21 Кві, 2021 07:11

На Рогатинщині розширюють дорогу міжнародного значення “Стрий – Ізварине” (ФОТО)

В Івано-Франківській області на “дорозі єдності” М-30 Стрий – Ізварине розширюють смуги дорожнього руху.

Дорога державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка разом із а/д М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине ввійшла до національної транспортної артерії М-30 Стрий – Ізварине та об’єднує Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Луганську області.

У рамках Національного проєкту “Велике будівництво” триває капітальний ремонт цієї дороги в межах Івано-Франківської області, інформує “Галка” з посиланням на САД.

В напрямку до села Лопушня, що на межі з Тернопільщиною, влаштовуємо верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону.

На початку села Лопушня розширюємо існуючі смуги проїзної частини дороги. Розчищено корито, підготовлена подушка до влаштування основи та асфальтування.

На трьохпрогоновому мосту в селі Пуків, км 71+045, оновлено конструкції. Тут забетоновано монолітну плиту, передбачено розширення тротуарної частини. Залишилося влаштувати перехідну плиту до мосту та асфальтобетонне покриття.

На мосту в селі Лопушня, км 77+104, розпочали ремонт правої частини. Тут зроблено відсипку основи зі щебню, будуть закладені нові плити, розширений тротуар. Так само буде оновлено відкоси, опісля – влаштуємо нове асфальтобетонне покриття.

Триває ремонт шляхопроводів на км 63+380 у селі Вербилівці та км 64+430 (Рогатин – Путятинці).

Замовник капітального ремонту дороги – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Фінансування – Державний бюджет. Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія».

Нагадуємо, що 23 лютого на Президентському форумі «Україна-30» голова Укравтодору Олександр Кубраков презентував флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України – автомагістраль М-30 Стрий – Ізварине, яка об’єднає діючі дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ і стане найпотужнішим швидкісним транспортним коридором країни завдовжки 1400 км між західними і східними областями України.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...