На сесію облради приготували сміттєві баки?

Автор: Турій Роман

16 Apr, 2015 23:24

На сесію облради приготували сміттєві баки?

Чергове пленарне засідання сесії обласної ради, яке розпочнеться о 10 годині п’ятниці, 17 квітня, обіцяє й знову стати неспокійним.

Читайте також: В обласній раді – нова депутатка

За інформацією анонімних співрозмовників “Галки” з-поміж активістів “Народної самооборони”, на засіданні ініціюватимуть розгляд питання про заборону реєстрації в області “Опозиційного блоку”. І хоча обласна рада не може впливати на цей процес, активісти хочуть хоча б політичної реакції.

“Вони най дадуть рішення по “Опозиційному блоку”, а ми вже будемо з ним робити далі, знаємо що. Як так – “Опозиційний блок” це фактично переодіті регіонали, через яких стільки хлопців погинуло на Майдані і в АТО і буде працювати в патріотичній Івано-Франківській області!?” – обурюється співрозмовник “Галки“.

Також люди мають намір ще раз дати свою оцінку “сміттєвій” люстрації начальника обласного управління юстиції Володимира Кавацюка. А ще – реакції міліції на цей випадок – активісти обурені кількістю повісток і допитів, які влаштували згодом міліціонери за цим фактом.

Інше джерело в “Народній Самообороні” повідомило, що не виключена поява сміттєвих баків у залі засідань чи просто на вулиці перед ОДА. Однак єдиного рішення з цього приводу у активістів ще немає. Загалом, очікується приїзд делегацій “Самооборони” з багатьох районів.

До речі на сесії очікується головування Василя Скрипничука, який вже майже тиждень як повернувся з зони АТО, де був добровольцем у складі “Карпатської Січі”. Цілком реально, що його нове реноме учасника АТО зможе “погасити” усі завтрашні гарячі наміри активістів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry