На що слід звертати увагу при оформленні кредиту

27 Тра, 2023 02:15

Поділитись публікацією
На що слід звертати увагу при оформленні кредиту

Вибір фінансової установи, послугами якої варто скористатися для отримання позики, ґрунтується на наявності та кількості вигідних пропозицій, різноманітності кредитних продуктів, лояльному відношенні до позичальників. Керуючись такими критеріями, багато українських громадян при появі необхідності віддають перевагу надійним та стабільним мікрофінансовим організаціям, представником яких є сервіс Кача гроші. Видається кредит без дзвінків, поруки та застави майна. Також для схвалення кредиту не знадобиться довідка з офіційного місця роботи про доходи. Гроші перераховуються на картку одразу після схвалення заявки. Час надходження коштів на картку залежить від банку. Ще один позитивний нюанс у тому, що для оформлення кредиту не потрібно їхати нікуди чи йти. Весь процес, починаючи з подання заявки, відбувається у дистанційному режимі. Ви онлайн заходите на сайт Кача гроші, вибираєте на калькуляторі суму кредиту та дату погашення, після чого реєструєтеся, вказуючи особисті дані.

На що слід звертати увагу при оформленні кредиту

                                     Особливості оформлення кредиту

Фінансова організація видає гроші особам, вік яких перебуває в діапазоні 18-65 років. Взяти кредит на карту терміново можна за наявності українського паспорта, ідентифікаційного коду, активної банківської картки. Це мінімум вимог, які пред’являються позичальнику. Також у вас має бути інтернет для подання онлайн заявки, мобільний телефон з чинним номером українського оператора. При оформленні, особливо якщо це відбувається вперше, потрібно враховувати такі фактори:

• Сума платежу, до якої вже входить комісія та відсоткова ставка. Розраховується сума погашення на кредитному калькуляторі після вказівки розміру кредиту, і на який термін його плануєте взяти.

• Графік платежу, який формується після подання заяви. Ознайомитись з ним можете в особистому кабінеті, де є вся необхідна інформація. У графіку вказано крайню дату погашення, загальну суму виплат.

• При заповненні форми, де вказуєте свої паспортні дані, електронну адресу та номер телефону, слідкуйте, щоб не було помилок. Рішення про кредитування виносить автоматична система, яка перевіряє внесену інформацію. Якщо є неточності, випадкові чи навмисні помилки, система видасть відмову у позиці. Якщо причина негативного рішення саме в цьому, можна спробувати заново оформити заявку, намагаючись зазначити коректну інформацію.

• Процентні ставки та акції. У МФО Кача актуальною є пропозиція за ставкою від 0%, якою можуть скористатися нові клієнти. Тобто при взятті першої позики не доведеться багато переплачувати. По суті, ви повертаєте суму, взяту в борг із незначною комісією. Акції стосуються також постійних позичальників, які вже довели свою платоспроможність. Для них діє програма лояльності, за якою сума кредиту збільшується, як і строки його погашення.

• Перед підписанням договору, де ви зобов’язуєтеся виплачувати своєчасно кредит, не зайвим буде ознайомитись з умовами, у тому числі з порядком стягнення боргу.

ПРОМО