На щойно звільненій від авто вулиці Курбаса поставили гидкий літник. Влада знову каже, що “мало бути не так” (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

14 Чер, 2021 10:29

Поділитись публікацією
На щойно звільненій від авто вулиці Курбаса поставили гидкий літник. Влада знову каже, що “мало бути не так” (ФОТОФАКТ)

На вулиці Курбаса, поруч обласної філармонії, днями з’явився новий літній майданчик від кафе поблизу. 

Читайте також: Міжнародні зв’язки. Представник ІФНМУ взяв участь у медичному форумі в Китаї (ФОТО)

Напередодні місцева влада запевняла, що збирається обмежити рух автомобілів вулицею, аби зробити її доступнішою для пішоходів. І навіть встановила обмежувачі для заїзду. Натомість вийшло, що на заблокованій дорозі перш за все з’явилося літнє кафе, вигляд якого викликав відразу у франківців. Під рекламними салатовими палатками виробника слабоалкогольних напоїв поставили теж брендовані сині крісла, пише “Галка”. 

“Дякуємо MONO BAR за стильний літній майданчик! Він прекрасно доповнює вулиці Лесі Українки та Курбаса. Красиво 🥰😍Ну і тим, хто погодив цю красу ми теж дякуємо”, – з іронією написав у Фейсбук-спільноті Комуналка Іф Макс Микитин.

– Взагалі не вписується😟ця штука,що тут гарного? , – дивується Тетяна Мосорко.

– І відразу машини зникли і місця для пішоходів побільшало…а взагалі, чому дивуватися, у нас такого багато…, – зазначила Ольга Камінська.

– От хто лобіював перекриття вулиці для авто!, – вважає Василь Ваньчук.

– Так от для чого стовпчики поставили)), – дізналася Svitlana Chuvardina.

– Якщо і зробили вже вулицю пішохідною,то не обов’язково ставити цей літній майданчик з тими парасольками,вчора бачили ,прикрасою міста назвати важко…, – додає Трофимова Галина.

– Ооо так. Він не тільки прикрашає, але й перешкоджає пересування пішоходам, по пішохідний зоні…., – додав Андрій Вихованський.

– Ага, ось чого так хотіли цю вулицю пішохідною зробити… Гроші не пахнуть, вони смердять, – висловилася Ірина Хибінь.

– Ось чому розганяли протягом останнього тижня новину про те, що мовляв ця вулиця буде повністю пішохідною, болларди піднімуть і т.д. Цинізм цієї влади немає меж, – помітив Максим Сич.

– У положенні про літні майданчики є пряма заборона на встановлення на дорогах. Також була заборона розміщувати на конструкціях рекламу пивних або алкогольних брендів. Крім того, таке розміщення суттєво ускладнює рух пішоходів на цій ділянці. Тобто, міська влада порушила все, що можна було порушити у цьому випадку, – зазначив Yuri Kryvenko.

В коментарях прокоментував інцидент представник івано-франківської мерії. Заступник начальника управління торгівлі Тарас Слободян зазначив, що влада погоджувала інший вид літника.

“Ось такий проект літнього торгового майданчика погоджений. Але у нас все як завжди. Проектують одне, а по факту розміщуюють ….. Те, що дешевше. Отже, підприємця зобов’язано протягом двох днів привести майданчик у відповідність до погодженого паспорта. В іншому випадку відміна рішення та демонтаж”, – зазначив Слободян.
Нагадаємо, це вже другий скандал з літніми майданчиками в центрі Івано-Франківська в 2021 році. Раніше влада видала дозвіл і захищала “металевого монстра” на Вічевому Майдані. Однак під тиском громади мер Руслан Марцінків визнав, що “мало бути не так” – і літник поблизу фонтану демонтували.
ОНОВЛЕНО: в редакцію “Галки” звернулися представники кафе MONO. Вони повідомили, що оновлять вигляд літника, хоча не вважаюють його некрасивим.  Наразі ж тимчасову споруду прибрали. До слова, на вулиці зараз без проблем й далі паркуються автомобілі. А розпочату дискусію в мережі щодо вигляду літника підприємці вважають провокацією конкурентів.

Теги: