На службу дивитимуться з-за грат: міліція затримала курсантів МВС, які вживали наркотики

Автор: Турій Роман

18 Mar, 2015 20:36

Поділитись публікацією
На службу дивитимуться з-за грат: міліція затримала курсантів МВС, які вживали наркотики

Працівники відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України спільно з оперативними службами прикарпатської міліції та прокуратурою області викрили у вчиненні наркозлочинів п’ятьох курсантів Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

Читайте також: Захищати державу міліціонери їхали, їдуть і будуть їхати - Довганич

Затриманим інкримінують скоєння злочинів, пов‘язаних зі збутом наркотичного засобу канабісу. У юнаків віком 20-21 рік оперативники вилучили 6 згортків з наркотиками. Крім того, встановлено також, що курсанти самі були споживачами наркоотрути.

Двом затриманим оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою або застава у розмірі 24 тисячі гривень. Щодо трьох інших курсантів вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності відповідно до ст.44 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах).

Доречно зауважити, що аналогічний випадок було зафіксовано кілька років тому. Курсант прикарпатського міліцейського навчального закладу, який збував наркотики, за скоєне отримав покарання позбавленням волі.

Як зазначив начальник відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України полковник міліції Василь Довганич, робота щодо виявлення ганебних фактів причетності працівників міліції краю, в тому числі й курсантів, до розповсюдження наркотиків здійснюється системно і, як свідчать наведені приклади, результативно.

Теги: