На Софії Галечко свято – для дітей нарешті облаштували територію для ігор (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2015 11:30

Поділитись публікацією
На Софії Галечко свято – для дітей нарешті облаштували територію для ігор (ФОТО)

Веселий гамір, танці, співи та ігри прийшли до мешканців вулиці Софії Галечко. У малечі свято, адже відкрили новий дитячий ігровий майданчик.

Читайте також: Марцінків прогнозує старт опалювального сезону у листопаді

Поки депутат від цього округу Михайло Малярчук відбуває службу у спецбатальйоні в зоні АТО, колеги з фракції ВО «Свобода» у міськраді попіклувалися, аби у багатолюдному дворі з’явилися нові дитячі атракції. Лідер міської організації Руслан Марцінків зізнається — чи не основним рушієм у справі була ініціативність мешканців, яким й подякував за небайдужість до дозвілля і здоров’я малих франківців.

«Я вірю в те, що крок за кроком можна облаштувати всі наші двори такими дитячими майданчиками й зремонтувати дороги та тротуари, якби це сьогодні нереально звучало. Ми обов’язково будемо мати мирне небо над головою, а також наше упорядковане місто. Ним кожен буде гордитися, буде розуміти, що воно зручне для проживання наших дітей і онуків», – сказав він.

Батьки не приховують задоволення, адже давно була потреба у місці, де можна розважити малих непосид. Гойдалки, драбинки, крутилка – є з чого вибирати.

Молода мама Людмила поділилася емоціями: «Вдячна, що організували цей дитячий майданчик, бо дітки не мали де гратися. До цього часу то по деревах лазили, то на дорогу бігли. Часом, поки хазяйнувала, доводилося з квартири не пускати, щоб не перейматися тим де вони і як. Тому, я дуже задоволена таким подарунком».

Бабуся Оксана гойдає онучку і радіє за увесь мікрорайон: «Нарешті і малим буде цікавіше й молоді мами відпочинуть, а то ходили у сусідній двір за такими розвагами. Тішуся. До речі, гарне свято організували, сама б з дітьми потанцювала».

Загалом у рамках програми “Свободи” за останні роки у різних часниках міста встановлено вже 87 ігрових майданчиків.

Автор: Марія Борис

Теги: