На стометрівці людям роздавали валідол та міряли тиск (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

26 Sep, 2016 15:37

Поділитись публікацією
На стометрівці людям роздавали валідол та міряли тиск (ФОТО)

Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську провели акцію до Дня серця. Всім охочим виміряли тиск та роздали валідол, а лікар-кардіолог провів консультації.

Читайте також: Членство України в НАТО і вигнання росії з ООН: Порошенко закликав світ жорстко провчити путіна за загарбання українських територій

“Наша мета – привернути увагу людей до їхнього ж здоров’я. Звісно, якщо вони один раз проходячи по стометрівці звернуться на консультацію до кардіолога , то це нічого не змінить, але якщо вони замисляться над тим, що варто дбати про своє здоров’я, то, можливо, користь з цього якась буде”, – розповів “Галці” про важливість заходу лікар-кардіолог реанімаційного відділення обласного кардіодиспансеру Тарас Петровський.

Учасниками заходу переважно стали люди літнього віку, більшість з яких знають про свої проблеми з серцем.

“Такі заходи важливі для людей, які не ходять у поліклініку: а таких є багато. Особливо це стосується чоловіків”, – прокоментувала одна з учасниць заходу.

Також люди жартували щодо того, що їм міряють тиск на День народження президента України.

“Сьогодні День народження Петра Порошенка, можливо, це якась його акція. Те, що він може нам надати безкоштовно”, – прокоментував учасник Іван.

Лікар-кардіолог нагадав, що серцево-судинні хвороби в більшості країн світу – основна причина смерті. Тому медик порадив людям загартовуватися, щодня присідати по 200 разів та мати чисті помисли.

Організатори заходу поділилися, що подібні заходи планують проводити частіше.