На стотисячній плантації марихуани під Косовом працювали люди без засобів зв’язку, – поліція (ВІДЕО, ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Sep, 2019 12:20

Поділитись публікацією
На стотисячній плантації марихуани під Косовом працювали люди без засобів зв’язку, – поліція (ВІДЕО, ФОТО)

Величезну плантацію марихуани виявили 11 вересня у Яблунівській об’єднаній територіальній громаді, що у Косівському районі (ФОТО, ВІДЕО).

У четвер, 12 вересня, на пресконференції представники СБУ, поліції та прокуратури в Івано-Франківській області розповіли подробиці затримання.

В.о. прокурора Івано-Франківської області Володимир Торованин повідомляє, що на приватному підприємстві площею у чотири гектари виявили 100 тисяч рослин коноплі, які росли в теплицях, більше 500 кг висушеного суцвіття коноплі, понад 400 кг мелених невисушених суцвіть, 140 кг сухого листя рослини, майже 100 кг суцвіть та листя коноплі. Загальна вага вилученого наркотичного засобу – марихуани – становить близько 1200 кг на суму в близько 50 мільйонів євро.

Наразі затримали трьох осіб, які можуть отримати до 12 років тюрми.

«Як буде проходити слідство, ми будемо інформувати. Закликаю небайдужих громадян повідомляти про подібні випадки, гарантуємо конфіденційність», – говорить Торованин.

Начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош каже, що затримані особи є громадянами України – мешканцями Снятинського і Косівського районів. Також на підприємстві працювали 20 осіб, які виконували різні роботи. Це – мешканці суміжних районів, інформує «Галка». Працівники, включно з охороною, працювали у дві зміни за грошову винагороду та проживали в господарських будівлях з кухнею і столовою. Плантація була обладнана високотехнологічними системами підігріву, освітлення, поливу, підживлення ґрунту та повітря, сенсорами температури і вологості, централізованою мережею відеоспостереження та охоронялася службовими собаками.

«Людей завозили туди одноразово, без засобів зв’язку», – говорить Голубош.

Затримані особи взяли в оренду територію підприємства «Явсон», там раніше вирощували сільськогосподарські культури. Наразі слідство з’ясовує, чи знав власник підприємства про те, що там відбувалося.

Голубош говорить, що територія була під відеонаглядом та з хорошою охороною, через це інформація про марихуану не потрапляла назовні.

Наразі невідомо, куди збували заборонену речовину. Вилучену коноплю відправили на дослідження, а згодом її знищать.

Відео з теплиць: оперативне відео УСБУ в області.

Рекордна плантація марихуани: подробиці від прикарпатських правоохоронців

Опубліковано Galka.if.ua Четвер, 12 вересня 2019 р.